Reply on: fuckBB #7695:
bystrickemu foru by sa zisla registracia prispievatelov, kde by musel kazdy zaujemca preklikat nejaky jednoduchy test, napriklad koho su to stranky? a) BBDS, b) nezavisle. Dopravu v Bystrici organizuje a) IMHD, b) BBDS. Stazovat sa na MHD BB tu a) ma zmysel, b) nema zmysel. Cestovne poriadky IMHD a) je povinne vyvesit b) nie je povinne vyvesit. A kto by zle odpovedal, proste by sa nezaregistroval a nemohol by sa vobec na tomto fore vyjadrit.
Nastupil som na odbor Prevadzka a ekonomika cestnej a mestskej dopravy, cislo kruzku sme mali 12013 a rovna polovica studentov tohto kruhu nevedela pri nastupe na skolu rozdiel medzi elektrickou a trolejbusom
danka
chcem sa Vám vrele poďakovať za zverejnenie cestovných poriadkov podlavických autobusov na stránke, o ktorú sa tak príkladne staráte a ešte raz sa chcem ospravedlniť za môj včerajší výstup. S pozdravom
Daniela Kováčiková.