Reply on: Majo (WAP) #7680:
Však on istú dobu dopravnú v Žiline študoval. Ale keď zistil o čom tá škola je (teda o doprave je minimálne) a kolko stojí bezplatné štúdium na Slovensku (príspevok nižšie) tak sa mu ani nečudujem, že to zabalil.
Majkl
Inak, z niektorých príspevkov mi je na vracanie. Nechápem, čo sa stalo s touto dopravnou diskusiou... ?