Caute páni!
Podla najnovsich info z TV v sucasnosti premava v MHD 36 trolejbusov, 74 autobusov. V najnovsom Spravodajovi Mestskeho uradu (jan.-febr.2003) je pre rok 2003 navrhnuta dotacia pre MHD vo vyske 29,1 mil. SK, takze to asi nebudu dotacie zo statneho rozpoctu.
Isiel som Expresom, teraz po zdrazeni (hoci boli skolske prazdniny) niektori cestujuci zo Sasovej si radsej pockali na lacnejsi autobus: 25-ku. Takze mozno sa uz nebudeme sardinkovat v spicke ( 7:34 zo Sasovej –ale pochybujem). Este jedna poznamka: zaujimave bude sledovat ako budu cestovat ludia na linkach 91 a 25 v rannej spicke, kedze rano chodi az 9 Expresov zhruba po 9 minutach.
Podla najnovsich info z TV v sucasnosti premava v MHD 36 trolejbusov, 74 autobusov. V najnovsom Spravodajovi Mestskeho uradu (jan.-febr.2003) je pre rok 2003 navrhnuta dotacia pre MHD vo vyske 29,1 mil. SK, takze to asi nebudu dotacie zo statneho rozpoctu.
Isiel som Expresom, teraz po zdrazeni (hoci boli skolske prazdniny) niektori cestujuci zo Sasovej si radsej pockali na lacnejsi autobus: 25-ku. Takze mozno sa uz nebudeme sardinkovat v spicke ( 7:34 zo Sasovej –ale pochybujem). Este jedna poznamka: zaujimave bude sledovat ako budu cestovat ludia na linkach 91 a 25 v rannej spicke, kedze rano chodi az 9 Expresov zhruba po 9 minutach.

Majkl
Nodes: Citybusy už do BB asi neprídu, lebo sú drahé jak šlak a majú vysokú spotrebu nafty a ešte aj malú kapacitu a sú aj náročné na údržbu. Ja si skôr myslím, že by sa mohli porozhliadnuť napr. po dákom Solarise 15m na linku 34