Reply on: PIT #7611:
Fajn, tak ja končím, nech si do VŠ v BB lopaty ryjú ako chcú, aj zľavy nech im zrušia, lebo sú to neužitoční príživníci. Nakoniec, ja v BB nežijem ani tam nechodím a dúfam, že ani nebudem musieť. Nejako si nepochopil, o čom je hádka.
Vševedko trpák