Reply on: Vševedko #6942:
pravy Zilincan by ti povedal ze tam prestupovat nemusis.
Linky su predsa zokruhovane s intervalovym CP.
Staci ked si tu takmer hodinku do dalsieho spoja pockas na zastavke.
Linky su predsa zokruhovane s intervalovym CP.
Staci ked si tu takmer hodinku do dalsieho spoja pockas na zastavke.
, preco vsetky busy z podlavic chodia na micinsku, hhh ?
prave Salkova patri do Bystrice.


Vševedko
2) Hej, BBDS nič nestratila, tá proste natiahla intervaly a pridala meškania...