Stale sa bavime o kadejakych zlozitych tarifnych programoch. Ani ten zilinsky nie je idealny!
Preto sa znova pytam: CO JE ZLE NA KLASICKYCH PREDPLATNYCH LISTKOCH NA MHD ake funguju v Bratislave, Kosiciach a Presove???
Rychly nastup a vystup cestujucich, nizke ceny za cestovanie (= zvysovanie atraktivity MHD) + ked sa to tak vezme aj volne jazdy, kedze za obdobie sa plati pausalne bez ohladu na pocet uskutocnenych jazd.
Presov ma cca o 10 000 obyvatelov viac ako BB. Je tam aj MHD drahsia? Nie! Ja ako student si kupim mesacnik za 165 Sk a ak ma to bavi a mam na to cas, mozem vykonat 2500 jazd za stale tu istu cenu (!!!). O com sa teda bavime?
Preto sa znova pytam: CO JE ZLE NA KLASICKYCH PREDPLATNYCH LISTKOCH NA MHD ake funguju v Bratislave, Kosiciach a Presove???
Rychly nastup a vystup cestujucich, nizke ceny za cestovanie (= zvysovanie atraktivity MHD) + ked sa to tak vezme aj volne jazdy, kedze za obdobie sa plati pausalne bez ohladu na pocet uskutocnenych jazd.
Presov ma cca o 10 000 obyvatelov viac ako BB. Je tam aj MHD drahsia? Nie! Ja ako student si kupim mesacnik za 165 Sk a ak ma to bavi a mam na to cas, mozem vykonat 2500 jazd za stale tu istu cenu (!!!). O com sa teda bavime?
To je pekne povedat "Spickova linka", ked to chodi raz za hodinu.
P.Debnár