Reply on: janbystrican #5893:
Okrem London Transport poznáte ešte nejakú prosperujúcu SÚKROMNÚ firmu prevádzkujúcu MHD? V ČR sprivatozovali DP Mariánské Lázně a ide to tam od desiatich k piatim.
len neviem, ci by to pomohlo momentalnej situacii. Ale aj za tu chvilku srandy by to stalo ?
VLK
všimnite si najvrchnejší transparent - ten s nápisom Informačné systémy - je to najnovší vývoj, tzv. eSeNDé tabuľa... a tá ešte nie je nikde...
ale tie pod ňou - už štandardné grafické tabule [tu vo veľkostiach EM 2,5 TG a Em 2 TG] sa používajú hojne bez nejakých známych problémov...
VLK