Reply on: Snopko #5831:
Nepoznám detaily.Som obyčajný občan, ale zdá sa mi, že Váš príspevok sa asi zakladá na pravde.
Vašou chybou však bolo je to, že ste o tom čo sa stane ak mesto nevybojuje štátny príspevok na dopravu, alebo nezíska peniaze z miestnych daní dostatočne zrozumiteľne nevarovali verjenosť. Vedeli ste tiež dostatočne dopredu, že neschopné vedenie mesta na čele s primátorom dovedie situáciu do týchto koncov. Vyvvinili by ste sa vtedy, keby ste burcovali na poplach mesiace dopredu vrátane organizovania verejných stretnutí s občanmi a písomným varovaním všetkých poslanocov MsZ.Skúste napísať čo ste všetko spravili, ako ste varovali mesto, ako ste informovali poslancov a verejnosť.Takto zostáva časť viny (aj keď si myslím že nie podstatná) aj na Vás.
Nestála za tým snaha nenahnevať mesto z tých dôvodov, aby Vám poskytli aj naďalej výhodné nájomné zmluvy na autobusy, trolejbusa a trate?
galiyosha
1. Kedze SAD BB nedostava od mesta ziadne dotacie, znamena to, ze MHD v BB by po redukcii vykonov, zvyseni cestovneho a zruseni zliav mala byt ziskova, resp na nule?
2. Nakolko moze za radikalny upadok MHD v BB system p*covych kariet? Nebolo by po zavedeni prestupnej tarify mozne vybudovanie ovela efektivnejsieho systemu s mensim poctom liniek, no v konecnom dosledku s vyssou atraktivitou a lepsimi sluzbami pre cestujucich?