Reply on: Postaja #56178:
To sme sa už nepočúvali, a pri kvalite IDS ja by som do žiadnej integrácie nešiel. Ale ak to tak bude, potom budiš. Áno, ale tak musí byť jasná dohoda. Lebo km v meste a km mimo. Posilnenie "spoja" nemusí nutne byť komplet náklad VUC alebo komplet náklad mesta. Bude pomer.
pre tú skupinu cestujúcich ktorí majú radi tie priame 21 a 22, ale na to som už dosť silný fanúšik trolejbusov čiže u mňa by to veľmi neprešlo ale inak tiež zaujímavý nápad.
draxter
Trolejbusy si najefektívnejšie keď jazdia čím rovnomernejšie. Preto treba posilniť premávku po popoludňajšej špičke a cez víkend na úkor subehov s busmi.
Dlhé linky prečo nie. Ale spájať konečné s obdobným potenciálom. A ľudí voziť tam, k potrebujú (obchody,stanice,priem.park). A menej liniek tam, kde to má zmysel. Posilniť terasu istotne, tá 97 je paródia. A nočnú dopravu!