Reply on: Viko #55535:
Keď to nie je prvý alebo posledný prázdninový víkend, tak tam "celé dovolenkujúce Slovensko" nejazdí.


predsalen môžu byť radi aspoň za to, čo dostali zadarmo… málokto mal rozum a reálne to aj odpredal nemenovaným
draxter
A odkiaľ si vzal, že "má chodiť len cez školský rok"?