Reply on: Viko #55510:
Predpokladám že je tam nejaký problém s formátom Classic kariet, teda že problém nespočíva v nemožnosti akceptovať vyšší druh kariet, ale nemožnosti do nižšieho druhu kariet implementovať ten systém pre online dobíjanie - resp. sa to neoplatí implementovať len pre jedného dopravcu.Ale nemám to potvrdené.
a co sa týka vozov, tak na dvore zvolenského závodu SAD sú facelift Urbanwaye pre BB, nejedná sa však o motorizácie Tector, čiže ende Karos sa blíži
.
BB-Schuhu
https://centralslovakia.eu/novinky/turisticky-vlacik-banska-bystrica/?fbclid=IwAR0d-AQAF7qRmFRnWcSX7VTxWHCc6U94JNszIA-0bsaggRPVQC4iMAvKKiI