Reply on: Viko #55510:
Predpokladám že je tam nejaký problém s formátom Classic kariet, teda že problém nespočíva v nemožnosti akceptovať vyšší druh kariet, ale nemožnosti do nižšieho druhu kariet implementovať ten systém pre online dobíjanie - resp. sa to neoplatí implementovať len pre jedného dopravcu.Ale nemám to potvrdené.
a co sa týka vozov, tak na dvore zvolenského závodu SAD sú facelift Urbanwaye pre BB, nejedná sa však o motorizácie Tector, čiže ende Karos sa blíži
pumaa11
Neviem však, či o tomto tu má niekto informácie.
Toto je asi otázka priamo na DPMBB a keď Vám príde odpoveď, môžete ju dať sem
Vďaka