Čus vespolek, práve teraz som pozeral z R1 pri Budči, v areáli Scania 3x CityWide už s polepmi, avšak bez ŠPZ, vie sa aspoň, či budú mať AA alebo ZV?
a co sa týka vozov, tak na dvore zvolenského závodu SAD sú facelift Urbanwaye pre BB, nejedná sa však o motorizácie Tector, čiže ende Karos sa blíži
.
, pripadne nejaké novinky, ktoré by sa mali zavádzať??
810zssk
Kým sa toto nezmení, nečakal by som žiadne inovácie. Inak online dobíjanie kariet majú už skoro všetci slovenskí dopravcovia ktorí karty používajú.