https://euractiv.sk/section/doprava/news/trolejbusy-su-uspesnym-pribehom-eurofondov-tvrdi-ministerstvo-dopravy/
Keď mesto nemá záujem....ale zrušiť spoje 21 to áno, no obmedziť napríklad 26 a posilniť 7, či konečne po 4 rokoch nájsť linku pre 3201 a spol , to nie. Hlavne že sa vykazuje činnosť.
Keď mesto nemá záujem....ale zrušiť spoje 21 to áno, no obmedziť napríklad 26 a posilniť 7, či konečne po 4 rokoch nájsť linku pre 3201 a spol , to nie. Hlavne že sa vykazuje činnosť.
PIT
https://www.bbsk.sk/Aktuality.aspx?eventid=799cfa49-f44d-4075-b360-053e59d0f66c&actiongroupid=2109&title=Aktuality&css=%20blue-box&hide=1