Reply on: petik #54771:
Si prečítaj tie odkazy čo kolega pridal a zistíš, že má obsluhovať Nový závod v Podbrezovej, čiže presne to čo tomu vyčítaš. Práve táto podoba robí z nej konkurenciesxhopnú voči busom, a ak by sa ešte aj pripojenie na trati ŽSR urobili, môže to byť fajn.
PeterBB
Vami spomínanú situáciu som preverila s konkrétnym vodičom. K zachádzke cez zastávku „Železničná stanica“ došlo z dôvodu zlyhania ľudského faktoru.
Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.
S pozdravom
Michaela Vicianová
vedúca oddelenia riadenia dopravy