Reply on: Tom_BB #54752:
sam som sa cudoval naco chodia tie prazdne spoje , pre koho aj cele poradia tam i spet uplne prazdne , je dobre ze ich obmedzili maly by aj mhd obmedzit v pracovny den ako vikend a vikend ako osobytny rezim par spojov denne , hlavne tie pracovne z a do roboty, k lekarovi a do obchodu by mali byt zachovane , usetrene peniaze pouzit na dalsi rozvoj , a nevidel som zeby sa niekdo tlacil ved chodia klbove busy prazne tak max 5-10 ludi , to je tlacenica ???
Tak či tak sú nosné trolejbusové linky nevhodné pre tento voz.
Tom_BB
Celé to redukovanie spojov mi príde veľmi diletantské a zaujímalo by ma či to bol nápad SAD ZV alebo BBSK, pri pohľade na cestovné poriadky prímestských liniek mám pocit, že sa pozerám na CP starý asi tak 60 rokov a redukovanie už aj tak chabých spojení mi príde veľmi veľmi zlý krok.
mirkobb
Je doba keď je nutné aby sa ľudia v hromadnej doprave netlačili ale naopak aby vozidlá chodili naplnené tak maximálne na polovicu a platí pravidlo čím menej tým lepšie. Takže takýto jav bude častejší ale je určite lepší ako preplnený autobus...ako pre šoféra tak pre cestujúcich. Financie musia ísť v tejto dobe bokom. Preto redukovanie prímestskej dopravy na okresaný víkendový režim mi príde dosť nepochopiteľné a ostáva len dúfať, že si kraj s dopravcom nechystajú niečo podobné aj pre MHD...