Reply on: BB-Schuhu #54534:
Je pre mňa fascinujúce, že firma ktorej podstatná (väčšinová?) časť biznisu stojí na jednom zákazníkovi, je schopná takéhoto konania voči danému zákazníkovi. Oni nemajú žiaden pud sebazáchovy? Čo budú robiť ak prídu o regionálku od BBSK?

Jednoducho Lunteroviny....
BB-Schuhu
Tak neviem, ale bez ohľadu na trenice s platnosťou zmlúv, ak BBSK uhrádza dopravcovi za výkony vo verejnom záujme, tak takéto očierňovanie inštitúce BBSK by mi mierne prekážalo (už nech tento právny spor skončí s akýmkoľvek výsledkom).