Reply on: 810zssk #54513:
Nooo, nejaké rezervy by sa ešte našly (záľaha kladív a typické dýchodosadistické poznámky o párnych a nepárnych týždňoch. Som rád, že žijem v obci o približne rovnakej veľkosti ako Jakubany ale v inom časopriestore, takže nám vlaky jazdia v párnych aj nepárnych týždňocxh rovnako
.
kvorka
A nie je to právoplatné (a ani nebude)
B ide o čiastočne rozhodnutie
C potom ak by náhodou to hlúpe Zvolenskej rozhodnutie ostalo, tak som zvedavý na TN, MT a inde, kde postup bol rovnaký. Dopravca by si teraz za rok 2019 mohol pýtať komerčné sumy a nie regulované zmluvou, čiže BBSK by ešte na to aj doplatil...