Reply on: 810zssk #54513:
Nooo, nejaké rezervy by sa ešte našly (záľaha kladív a typické dýchodosadistické poznámky o párnych a nepárnych týždňoch. Som rád, že žijem v obci o približne rovnakej veľkosti ako Jakubany ale v inom časopriestore, takže nám vlaky jazdia v párnych aj nepárnych týždňocxh rovnako
.
810zssk
https://hornyzemplin.korzar.sme.sk/c/22290448/presovsky-kraj-skusi-taktovu-autobusovu-dopravu-na-dvoch-linkach.html
Úplná nádhera:
http://portal.cp.sk/Data/pdf/L710400_200101_62263.pdf