Reply on: Agent007 #53793:
Že by preto, že sa na tej relácii nedá zarobiť, pretože o ňu nie je záujem?
Zvýšiť cenu dvakrát v priebehu roka nie je práve typickým príkladom prirodzeného vývoja ceny. A nehovoriac o vyhnutí sa akémukoľvek oznamovaniu vopred. Áno, viem, že to na komerčnej linke nemusia, je to vecou ich stratégie (aj komunikačnej). 
810zssk
Ktorykolvek dopravca ti milerad pojde jazdit linku BB-Revuca-KE namiesto BB-BA ak si to prislusne samospravy objednaju.
Idea ze zly Jancura tu jazdi superlukrativnu linku do Bratislavy zatial co SAD ZV jazdi do Hrochote lebo lubi obyvatelov BBSK je uplne mimo.