Dávam do pozornosti návrh GVD 2013 / 2014
http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/4940-Navrh-GVD-20132014-pre-osobnu-dopravu/
Pre náš región to cca ostáva ako v súčastnosti.
http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/4940-Navrh-GVD-20132014-pre-osobnu-dopravu/
Pre náš región to cca ostáva ako v súčastnosti.
?
BB-Schuhu
Napokon, podľa plánov zo 70./80. rokov sa plánovala nová cesta do Kremnice popri RN, cez Tajov a Kordíky, ktorej súčasťou mal byť aj obchvat Podlavíc. V tomto prípade by hlavná cesta išla tak ako napísal Samo.