Teším sa , že vodič utrpel iba "ľahšie zranenia" inak aj ja by som v tej situácií dostala infarkt...no napriek tomu ten bus "položil" veľmo pekne asi primerane rýchlosti, lebo môj názor (pozor nedám si ho vziať keby išiel pomaly tak zapichne do potoka nosom..ale pripúšťam je to ženská logika ?
Podľa info z dopravného servisu o 16:00 boli zvyšky Citelisu ZV-236CN prepravované po R1 do Žiaru nad Hronom, obvykle ako to býva aj pri ostatných vážnych nehodách.
O budúcnosti autobusu asi bude mať veľké slovo poisťovňa, aj keď technicky sa dá spraviť čokoľvek (napr. aj výroba nového predného článku). Otázne ale je, či v prípade, ak dôjde definitívne k vyradeniu vozidla, peniaze budú musieť byť vrátené EÚ.
To náš "intergalaktický dopravca" určite opravi nejak raritne, to sa zapoji za nejaku staru karosu ? ? teda taketo vozidlo by teda rarita bola a mali by sme tu dopravných nadšencov s celeho sveta ?
Len nech sa vodič uzdravi, bus bol isto poisteny. Zadna cast vyzera byt celkom fajn, date si vyrobit len novy predok. Motor a cele ustrojenstvo sa bude dať isto použiť.
Inak to rozrezanie toho vozu na dve casti je myslene v mieste klbu (lebo tak ved tam sa pri tej nehode musel aj tak zlomit), alebo sa mysli este aj rozrezanie prednej casti na dve ?
BB-Schuhu
O budúcnosti autobusu asi bude mať veľké slovo poisťovňa, aj keď technicky sa dá spraviť čokoľvek (napr. aj výroba nového predného článku). Otázne ale je, či v prípade, ak dôjde definitívne k vyradeniu vozidla, peniaze budú musieť byť vrátené EÚ.