mimi: Ja som Ti všeho všudy poslal zatiaľ jeden mail. Odvtedy žiaden.
Vševedko: fotky drôtov budú v najbližšom update. Viac nemám. Načo Ti ich treba?
all: Tá konštrukcia nosných lán pri pumpe je dosť 'bujná'. To treba vidieť, nedá sa to opísať.
Vševedko: fotky drôtov budú v najbližšom update. Viac nemám. Načo Ti ich treba?
all: Tá konštrukcia nosných lán pri pumpe je dosť 'bujná'. To treba vidieť, nedá sa to opísať.
Majkl prepac ze sa tak blbo pytam,ale neda mi to.Tie Php stranky robis ty, alebo vies iba html?
Ale už veci v HTML sú pre mňa veľkou pomocou, to si cením.
Majkl