Ja umrem... ? ?
http://www.vlaky.net/servis/sprava.asp?lang=1&id=400
Horúca info z Kremničky: na odstavných plochách stojí
1001
po GO! ?
Okrem toho tam stále stojí aj vežka bez plošiny a 1501 už chýbajú spätné zrkadlá.
Ešte som zabudol k tomu označníku na Uhlisku, že sú tam nalepené obidva smery L43?.
Dnes L1:1007
L6: 1526
L26: 006AG
L34: 877AF
L80: 092AG ?
http://www.vlaky.net/servis/sprava.asp?lang=1&id=400
Horúca info z Kremničky: na odstavných plochách stojí
1001
po GO! ?
Okrem toho tam stále stojí aj vežka bez plošiny a 1501 už chýbajú spätné zrkadlá.
Ešte som zabudol k tomu označníku na Uhlisku, že sú tam nalepené obidva smery L43?.
Dnes L1:1007
L6: 1526
L26: 006AG
L34: 877AF
L80: 092AG ?
twx
mozno by ani nevadilo ze je to v centre, ved je to fajn ze ho chcu prepojit ale moje nervy taky des! Ked uz aj mrakodrap ale iny! Ved toto vidno ze ten clovek je zakomplexovany ze zil v panelaku 30 rokov tak tu chce stavat neviem co. Napriklad ten predosly mrakodrap nebol az taky zly ale toto uraza vkus aj inteligenciu normalnych ludi