Ja umrem... ? ?
http://www.vlaky.net/servis/sprava.asp?lang=1&id=400
Horúca info z Kremničky: na odstavných plochách stojí
1001
po GO! ?
Okrem toho tam stále stojí aj vežka bez plošiny a 1501 už chýbajú spätné zrkadlá.
Ešte som zabudol k tomu označníku na Uhlisku, že sú tam nalepené obidva smery L43?.
Dnes L1:1007
L6: 1526
L26: 006AG
L34: 877AF
L80: 092AG ?
http://www.vlaky.net/servis/sprava.asp?lang=1&id=400
Horúca info z Kremničky: na odstavných plochách stojí
1001
po GO! ?
Okrem toho tam stále stojí aj vežka bez plošiny a 1501 už chýbajú spätné zrkadlá.
Ešte som zabudol k tomu označníku na Uhlisku, že sú tam nalepené obidva smery L43?.
Dnes L1:1007
L6: 1526
L26: 006AG
L34: 877AF
L80: 092AG ?
Jozef
Takéto extrémne stavby patria na okraj miest. Tlačia sa čo najbližšie k centrám miest, mestkým pamiatkovým rezerváciam a znehodnocujú ich. Aj v BB je to v blízkosti historického jadra a podobne aj v Žiline plánovaný Aupark. Som zhnusený čo dokážu urobiť peniaze.