Reply on: neoBB #47752:
Tender asi musi byt zo zakona, ze?Lebo aj v pripade Prahy aj Viedne vidim iba po jednom kandidatovi - do Prahy CSA, do Viedne Austrian. Ostatne aerolinky bud nemozu zabezpecit pripoje (a bez pripojov su tie linky nezmyslom), alebo vo flotile nemaju vhodne lietadla (Travel Service, Niki)
fonzo
amaterizmus nieje že nevyznačia státie, ale že tí ľudia sú jednoducho lenivý si zaparkovať autá do dvora!!!! rovnaký problém je aj v skubíne a hádam najväčši v jakube.