Reply on: neoBB #47752:
Tender asi musi byt zo zakona, ze?Lebo aj v pripade Prahy aj Viedne vidim iba po jednom kandidatovi - do Prahy CSA, do Viedne Austrian. Ostatne aerolinky bud nemozu zabezpecit pripoje (a bez pripojov su tie linky nezmyslom), alebo vo flotile nemaju vhodne lietadla (Travel Service, Niki)
mirkobb
A takých je neúrekom, spomeniem aspoň niektoré postrehy za posledné dni. Predstaničný priestor ponorený do tmy už asi týždeň, výstupištia a nástupištia pred žst. stanicou sú neosvetlené, že človek nevie kde má stupiť, čítať CP za pomoci mobilov, otrasné a to vraj má byť vstupná brána do mesta..!? Ďaľším postrehom ktorým by sa mali zaoberať na MsÚ odbor miestnych komunikácií je prejazd ulicou Na tále v Starej Sásovej, neskutočné ako tam linka 80 tribluje medzi odstavenými autami po jednej a aj druhej strane! Slalom pomedzi autá niekedy aj s 10-15 minútovým meškaním podľa vyjadrenia šoféra a prejazdom len veľmi tesne aby neškrtol o zaparkované autá, toto je "amatérizmus ako sviňa", urobiť linku cez túto ulicu a pritom nič neurobiť s vyznačením státia na nej!