Reply on: kvorka #47773:
Pretože dokument mesta nie je tarifou dopravcu, to len v BB nikto netuší, aké má zákonné povinnosti a zjednodušuje si robotu tým, že prevezme nejaký dokument od niekoho iného a potom dojdeš k tomu, že kopec vecí sa nedozvieš. Ten text v knižnom CP o PCL bol pôvodne spracovaný ako dokument DPMBB s pravidlami pre fungovanie PCL, avšak potom došlo k tomu, že aj do inej galaxie bola dotlačená nutnosť prevádzkovať PCL, avšak SAD ZV opäť len postačovala všeobecná infomrácia bez ďalších podrobností, ako majú veci fungovať, tak sa aspon niekam použil tento upravený pokec o tom, ako to vlastne v praxi s PCL má fungovať (i keď niektoré sadistické anomálie to i tak deformujú).Ono v BB si každý "odborník" myslí, že keď zabije niekde do vozidla tabuľku s cenami, tak že vydal tarifu + prípadne ak aj ako napr. SAD ZV spraví a capne na stránku dokument, čo nazve tarifou, tak zase neobsahuje to, čo by mal. Navyše pri dráhovej doprave je tarifa len súčasťou prepravného poriadku.
810zssk