Zážitok z dneška:
V týchto dňoch sú najväčšie horúčavy tohto leta. Tak by som očakával, že v každom autobuse bude zapnutý ventilátor v strešnom vetráku.
Keďže som bol prezieravý (a na obed 1 kĺbový autobus ho pustený nemal), idúc s5 do mesta som nastupoval prednými dverami, vyzval som hneď vodiča, aby zapol ventilátory.
A akej odpovede sa mi dostalo? Že to skratuje elektriku, tak to nie je pustené... (?! WTF)
(Sásovské kĺbové linky 24,25).
To žijeme v Ulanbátare?!
V týchto dňoch sú najväčšie horúčavy tohto leta. Tak by som očakával, že v každom autobuse bude zapnutý ventilátor v strešnom vetráku.
Keďže som bol prezieravý (a na obed 1 kĺbový autobus ho pustený nemal), idúc s5 do mesta som nastupoval prednými dverami, vyzval som hneď vodiča, aby zapol ventilátory.
A akej odpovede sa mi dostalo? Že to skratuje elektriku, tak to nie je pustené... (?! WTF)
(Sásovské kĺbové linky 24,25).
To žijeme v Ulanbátare?!
BB-Schuhu
Druhá vec je kapacita, ktorá nestačí. Ak vidím, že na zastávke (na Ďumbierskej + Striebornom námestí) stojí dohromady nejakých 70 cyklistov, tak je asi jasné, že príves pre 40 bicyklov stačiť nebude. Keď už nie sú 2 prívesy, tak mohli tam poslať aspoň nejakú B952 na Donovaly (a nenechať čakať ľudí 1 hodinu v neistote), niečo sa dá v krajnom prípade naložiť aj do autobusu, niečo do batožinového priestoru. Ak nie, tak tam mohli poslať dispečera (alebo poslať info po nejakom vodičovi), aby cestujúcim oznámil, že autobus je už plný zo Sásovej a aby tam zbytočne nečakali.