Odchody cyklobusu mierne upravia
http://bystrica.sme.sk/c/6507854/odchody-cyklobusu-mierne-upravia.html
Mimochodom, je to už 4. zmena CP toto leto. Ale rešpektujem to, ide o prvú sezónu (v podstate aj skúšobnú) a hľadá sa to najoptimálnejšie.
http://bystrica.sme.sk/c/6507854/odchody-cyklobusu-mierne-upravia.html
Mimochodom, je to už 4. zmena CP toto leto. Ale rešpektujem to, ide o prvú sezónu (v podstate aj skúšobnú) a hľadá sa to najoptimálnejšie.
BB-Schuhu
Druhá vec je kapacita, ktorá nestačí. Ak vidím, že na zastávke (na Ďumbierskej + Striebornom námestí) stojí dohromady nejakých 70 cyklistov, tak je asi jasné, že príves pre 40 bicyklov stačiť nebude. Keď už nie sú 2 prívesy, tak mohli tam poslať aspoň nejakú B952 na Donovaly (a nenechať čakať ľudí 1 hodinu v neistote), niečo sa dá v krajnom prípade naložiť aj do autobusu, niečo do batožinového priestoru. Ak nie, tak tam mohli poslať dispečera (alebo poslať info po nejakom vodičovi), aby cestujúcim oznámil, že autobus je už plný zo Sásovej a aby tam zbytočne nečakali.