Zážitok z dneška:
V týchto dňoch sú najväčšie horúčavy tohto leta. Tak by som očakával, že v každom autobuse bude zapnutý ventilátor v strešnom vetráku.
Keďže som bol prezieravý (a na obed 1 kĺbový autobus ho pustený nemal), idúc s5 do mesta som nastupoval prednými dverami, vyzval som hneď vodiča, aby zapol ventilátory.
A akej odpovede sa mi dostalo? Že to skratuje elektriku, tak to nie je pustené... (?! WTF)
(Sásovské kĺbové linky 24,25).
To žijeme v Ulanbátare?!
V týchto dňoch sú najväčšie horúčavy tohto leta. Tak by som očakával, že v každom autobuse bude zapnutý ventilátor v strešnom vetráku.
Keďže som bol prezieravý (a na obed 1 kĺbový autobus ho pustený nemal), idúc s5 do mesta som nastupoval prednými dverami, vyzval som hneď vodiča, aby zapol ventilátory.
A akej odpovede sa mi dostalo? Že to skratuje elektriku, tak to nie je pustené... (?! WTF)
(Sásovské kĺbové linky 24,25).
To žijeme v Ulanbátare?!
BB-Schuhu
Teší ma, že je záujem o túto službu, ale je tiež jasné, že v prípade pekného počasia a očakávaného zvýšeného záujmu kapacita nepostačuje a cestovný poriadok sa nedá dodržať. Preto by som navrhoval posunúť odchod ranného spoja na Panskú kolibu skôr, alebo posnúť spoj na Donovaly neskôr. Ak má SAD ZV iba jeden príves, tak s tým nič nespravíme. Ale pokiaľ by bol ešte jeden príves a dispečing by pohotovo fungoval, tak mohli poslať zo Strieborného námestia ďalší autobus na Donovaly. Mrzí ma, že stále čoraz viac záujemcov o túto službu zostáva sklamaných, pretože sa nenašlo pre nich miesto v autobuse a prívese.