Zážitok z dneška:
V týchto dňoch sú najväčšie horúčavy tohto leta. Tak by som očakával, že v každom autobuse bude zapnutý ventilátor v strešnom vetráku.
Keďže som bol prezieravý (a na obed 1 kĺbový autobus ho pustený nemal), idúc s5 do mesta som nastupoval prednými dverami, vyzval som hneď vodiča, aby zapol ventilátory.
A akej odpovede sa mi dostalo? Že to skratuje elektriku, tak to nie je pustené... (?! WTF)
(Sásovské kĺbové linky 24,25).
To žijeme v Ulanbátare?!
V týchto dňoch sú najväčšie horúčavy tohto leta. Tak by som očakával, že v každom autobuse bude zapnutý ventilátor v strešnom vetráku.
Keďže som bol prezieravý (a na obed 1 kĺbový autobus ho pustený nemal), idúc s5 do mesta som nastupoval prednými dverami, vyzval som hneď vodiča, aby zapol ventilátory.
A akej odpovede sa mi dostalo? Že to skratuje elektriku, tak to nie je pustené... (?! WTF)
(Sásovské kĺbové linky 24,25).
To žijeme v Ulanbátare?!
Moky
Pivovar: L97: 23:10; L97: 00:36; L98: 02:05; L98: 03:25
Podlavice, smer ŽS: L98: 04:25
p- zachádzal do Podlavíc