Odchody cyklobusu mierne upravia
http://bystrica.sme.sk/c/6507854/odchody-cyklobusu-mierne-upravia.html
Mimochodom, je to už 4. zmena CP toto leto. Ale rešpektujem to, ide o prvú sezónu (v podstate aj skúšobnú) a hľadá sa to najoptimálnejšie.
http://bystrica.sme.sk/c/6507854/odchody-cyklobusu-mierne-upravia.html
Mimochodom, je to už 4. zmena CP toto leto. Ale rešpektujem to, ide o prvú sezónu (v podstate aj skúšobnú) a hľadá sa to najoptimálnejšie.
BB-Schuhu
Zdá sa, že boli zrušené všetky nácestné zastávky. Mohli aspoň teda nechať Podlavickú cestu (spoj na Králiky) a Staré Hory (spoj na Donovaly). Ostatné boli zbytočné.
Fragma: By si sa čudoval, ale už aj v nedeľu viezol spoj z Donovál nejakých ľudí dole a to im nevadilo ani hodinové meškanie.