http://bratislava.sme.sk/c/6424981/nizkopodlazny-bombardier-na-vsetky-bratislavske-trate-nepustili.html Čítajte ale poslednú vetu z článku (citácia): "V Bratislave a ďalších krajských mestách by malo pribudnúť asi sto nových trolejbusov." Tak buď je to zase len nejaká "novinárska kačica", alebo to má aj nejaký reálny základ..? Do úvahy ako krajské mestá s trolejbusmi pripadajú tak iba: BA, KE, PO, BB a ZA. Keby sa tých 100 kusov rozdelilo hneď trebárs aj v pomere 50:20:10:10:10 (tak ako som v poradí napísal jednotlivé mestá), tak by nám aj tých 10 kusov určite bodlo, predpokladám že tentokrát by sa už všetky objednali kĺbové! No ale nevyhnutná podmienka je, že by sa títo naši "prispatí" predstavitelia mesta museli o to aj začať nejak zaujímať!
810zssk