Reply on: mirkobb #47220:
Vec sa ma tak, ze OP Doprava sa zrejme nevycerpa, najma kvoli chvalabohu asinerealizovanemu projektu tunela pod Bratislavou. Takze sa uvazuje co s tym. Cast isla do ciernej diery (projekty na pseudopodporu zamestnania mladych) a cast sa pouzije na normalne, odovodnene dopravne projekty, najma ta obnova vozidiel. To ze to ma ist do viac miest je nova info, ale velmi pozitivna. Osobne si myslim, ze sa bude prihliadat aj na to aky vozovy park maju jednotlive mesta. BB uz obnoveny vozovy park, navyse prave z eurofondov, tak uvidime ako sa to rozdeli, nejake klbaky by sa urcite hodili.
fragma