Reply on: fragma #45154:
Je normalne, ze ludia nevnimaju linku 601463 ako MHD, ked to nema cislo. Nechapem, preco bolo treba zrusit tento snad jediny pozitivny napad CSAD BB.
).
, iba v hotovosti menej o 0.05€=0.35€). No ale čo Terasania, MHD výhodami len po/z Nábrežie (na AS iná tarifa). Predstavte si aj ľudí nad 70 rokov nastupujúcich na Sládkovičovej do rôznych zastávok, jeden po Štefánikovo nábrežie za 0.01€ (evidenčná MHD) a druhý na Bus-Stanicu (0.30€-VUC tarifa nad 70), no bude to zmätok, aby vodič vysvetľoval takéto absurdnosti a dôchodcovia sa naťahovali medzi sebou, prečo ten platil takto a tento tak (skoro nič) ?
fragma
Ja si myslím, že to na prvýkrát zvládli celkom dobre, z CITYBUS/PAL, na 12M BUS/PAL MHD (netrakcia)+PREKLADY popod TROLEJ dráhu/minimum prázdnych PREJAZDOV/VÝJAZD A DOJAZD z/do Vozovne ako býv. L 13 (minimum). Kdovie, ako by to bolo dopadlo, keby L 13 náhodou prebrala SAD Zvolen, či by nenechala len riedku L 601463...
Dolaïovania sa vždy nájdu a problém 3-13 je to najposlednejšie