http://www.youtube.com/user/FlySlovakia#p/u/3/b1HP266XLxk
Prelet ponad B.Bystricu vrátane obchvatu ? Od začiatku vidno časť nedokončenej cesty na Terasu... a ďaleko viac ?
Prelet ponad B.Bystricu vrátane obchvatu ? Od začiatku vidno časť nedokončenej cesty na Terasu... a ďaleko viac ?
. Informovanosť - ako má človek z "dediny" vedieť, ak nebol dlhšie v meste, že sa platí? Má to niekde VEĽKÝMI písmenami napísané? Po písomnej žiadosti odpustia...a po 70-tke každý bez problémov vypisuje
Petik
V Prahe, ak si niekto zabudne mesacnik, tak sa plati pokuta asi 50Kc. To vidim ako maximum, co by bola este akceptovatelna sankcia pre tych co sa odmietnu podriadit buzeracii (ci uz nekupenim si listku za 1cent alebo neoznacenim si mesacnika).