Reply on: 810zssk #44548:
Vek som uviedol kvoli tomu, ze mladsi clovek lepsie znasa hociake extremy, preto mu nevadi kopec veci, co starsim moze vadit. Rozhodne som tym nechcel znizovat vahu tvojich argumentov.Na klimu su rozdielne nazory. Niektori ludia ju odmietaju, ini ju maju radi. A to aj pri odhliadnuti od ekonomickeho aspektu. Podla mna ale nie je klucovym argumentom pre to, ci sa rozhodnem ist do prace autom. Je to faktor niekde uplne na konci. Tu uz ma ovela vacsi vplyv dazd.

.
PIT
Reálne by zdravý človek nevyradil všetky autobusy a pre prípady potreby zabezpečenia náhradnej dopravy, avšak DPMBB už riadi SAD ZV, takže táto primárna podmienka nie je splnená a ako to skončí, je otázne.
Re #44550 NOER: Revízori chodia a za posledné dva týždne som ich stretol vo vozidle dokonca až 4 razy. Donedávna sa nestávalo, že by si dovolili revízori SAD ZV kontrolovať vo vozidlách DPMBB, avšak už to neplatí a bežne chodia aj tam spolu s tými z DPMBB (vyzerá, že sú to už také miešané skupiny, prípadne kto vie, či revízori DPMBB sú stále formálne z DPMBB). I keď by ma osobne zaujímalo, na základe čoho zamestnanci-revízori de jure iného právneho subjektu a teda cudzieho dopravcu kontrolujú cestujúcich vo vozidlách DPMBB. Avšak SAD ZV si môže robiť predsa čo chce...