Reply on: 810zssk #44548:
Vek som uviedol kvoli tomu, ze mladsi clovek lepsie znasa hociake extremy, preto mu nevadi kopec veci, co starsim moze vadit. Rozhodne som tym nechcel znizovat vahu tvojich argumentov.Na klimu su rozdielne nazory. Niektori ludia ju odmietaju, ini ju maju radi. A to aj pri odhliadnuti od ekonomickeho aspektu. Podla mna ale nie je klucovym argumentom pre to, ci sa rozhodnem ist do prace autom. Je to faktor niekde uplne na konci. Tu uz ma ovela vacsi vplyv dazd.

.
kallokallo1
Netvrdím že klíma je zbytočný luxus,fakt sa otepľuje (aj keď dnes je ako na jeseň)a niekedy sa bez nej už nedá existovať.No na druhej strane v B.B. je jedno špecifikum a to že zastávky sú oproti iným mestám dosť v hustom intervale-priemer je okolo 200 metrov čo dosť znevýhodňuje akúkoľvek klímu. ?