Reply on: 810zssk #44548:
Vek som uviedol kvoli tomu, ze mladsi clovek lepsie znasa hociake extremy, preto mu nevadi kopec veci, co starsim moze vadit. Rozhodne som tym nechcel znizovat vahu tvojich argumentov.Na klimu su rozdielne nazory. Niektori ludia ju odmietaju, ini ju maju radi. A to aj pri odhliadnuti od ekonomickeho aspektu. Podla mna ale nie je klucovym argumentom pre to, ci sa rozhodnem ist do prace autom. Je to faktor niekde uplne na konci. Tu uz ma ovela vacsi vplyv dazd.

expresbb
Re #44540 wizard112: Máš pravdu, cestujúci sa nemá čo prepravovať v prehriatom vozidle. Tam stačí dobré vetranie a priestor pre cestujúcich ti to schladí na normálnu teplotu.