Kami, Moky: Nová schéma videná aj vo výveske na Železničnej stanici, oceňujem že sa myslelo aj na takéto "detaily".
Dnes som bol teda vyskúšať nový trolejbus. V podstate nemám námietky, tichý chod, príjemná jazda. Pokladňa namontovaná aj pri 3. dverách (avšak prelepená - mimo prevádzky).
Dnes som bol teda vyskúšať nový trolejbus. V podstate nemám námietky, tichý chod, príjemná jazda. Pokladňa namontovaná aj pri 3. dverách (avšak prelepená - mimo prevádzky).
BB-Schuhu
Nové nízkopodlažné trolejbusy v Banskej Bystrici
http://www.banskabystrica.sk/?program=51&module_action__0__id_ci=13665