Jedna zaujímavosť zo ZV. Práve prebieha Audit funkčného využívania Mestskej hromadnej dopravy (MHD) vo Zvolene, ktorú robí firma http://www.dicbratislava.sk/index.html Len neviem či to je dobre, alebo zle, pretože napríklad na VUD Žilina sa tu písalo nie dobre. To bude ?

Agent007
a sucasne zaradenie je otazne, ak ten voz viac stoji ako jazdi