LUK #4400: tak kto je vestica?

BTW: mas pekne cislo, ako TAM 262 "bublifuk" ec BA 4400
postar ze ZA:

BTW: mas pekne cislo, ako TAM 262 "bublifuk" ec BA 4400

postar ze ZA:



Vdaka vam LUK, KAMI, PIT, mirkobb a dalsi za vecne reakcie a dovolte pripojit sa k LUKovej radosti z prac na T-vedeni pri Tescu. Aj ja som sa tam bol dnes pozriet a veru je to krasa!
Danny
RE: Heeej moj mily? Tak to je neuveritelne! Ked uz ste boli taky decimovany, AKO je mozne, ze mate najlepsie na Slovensku vybudovane vypadovky mestom?! Jaj, prepac, oni mali viezst az do tvojej garaze, no to Pazrava Bystrica uz prachy schmatla, vsakze?! ?