LUK #4400: tak kto je vestica?

BTW: mas pekne cislo, ako TAM 262 "bublifuk" ec BA 4400
postar ze ZA:

BTW: mas pekne cislo, ako TAM 262 "bublifuk" ec BA 4400

postar ze ZA:



Vdaka vam LUK, KAMI, PIT, mirkobb a dalsi za vecne reakcie a dovolte pripojit sa k LUKovej radosti z prac na T-vedeni pri Tescu. Aj ja som sa tam bol dnes pozriet a veru je to krasa!
PIT
Od elektrifikácie očakávam, že do BB potiahnu aspoň priame rýchliky z BA, čo teraz nie sú schopný urobiť výmenou lokomotívy. A tak sa ľudia radšej rozhodnú pre BUS, akoby išli do ZV, tam museli prestúpiť, čakať a pokračovať "vŕbovníkovým" motoráčikom.
Pozn. základný kameň bol položený 29.08.1995!