Reply on: BB-Schuhu #43844:
ja chcem ísť na trať 165 sa previezť, keďže táto sprostá vláda ide rušiť spoje a potom si aj tak budú kraje obejdnávať autobusové spoje cca v tých istých polohách ako šli vlaky ? kazisveti na druhú toto, v 2003 Prokopovič, v 2011 Figeľ ☠

brefos
http://zvolen.sme.sk/c/5867889/v-mhd-si-priplatime-zrejme-od-jula.html