Reply on: Petik #42390:
A preto sa od polovice výroby to usporiadanie menilo, všakže ? ? Realita je taká, že DP si rozhodol sám a keď sa to ukázalo byť v praxi značne nevýhodné, tak prehlásil, že plní prianie cestujúcich a zmenil to.
Treba pockat kym bude v BB
kvorka
K zahusteniu: určite som skeptický, ale ako povedal slepý - uvidíme...
Usporiadanie sedačiek: kým som nevidel a nepocítil na vlastnej koži, neviem. Celkovo sa mi v tomto ohľade pozdáva lepšie kasńa Irisbusu.