Reply on: BB-Schuhu #42374:
to čo si napísal sa dá vyložiť aj inak... budete mať v BB NP trol***us, ktorý bude poskytovať minimálny počet bezbarierových sedadiel - asi 2! čo by sa získalo odstránením tých 4 sedadiel? zväčšenie počtu sklopných sedadiel prístupných bez schodu na 6, zvýšenie prepravnej kapacity vozidla...
aj citelisy sa po prvých dvoch rokoch začali vyrábať so zväčšeným NP priestorom pre kočíky, vozíky a stojacich cestujúcich

marek
o tom nezahustení intervalu som presvedčený aj ja... a práve z toho dôvodu je potrebný väčší voľný NP priestor na státie s núdzovými výklopnými sedadlami