Reply on: BB-Schuhu #42374:
to čo si napísal sa dá vyložiť aj inak... budete mať v BB NP trol***us, ktorý bude poskytovať minimálny počet bezbarierových sedadiel - asi 2! čo by sa získalo odstránením tých 4 sedadiel? zväčšenie počtu sklopných sedadiel prístupných bez schodu na 6, zvýšenie prepravnej kapacity vozidla...
aj citelisy sa po prvých dvoch rokoch začali vyrábať so zväčšeným NP priestorom pre kočíky, vozíky a stojacich cestujúcich

marek
a v čom je to BB usporiadanie lepšie???
je neuveriteľné, ak niekto obhajuje sedadlá, ktoré sú na stupienku - pekne to vidieť v BA, väčšina starších cestujúcich obsadzuje najmä sklopné sedadlá, ktoré sú ako jediné bezbariérové!
v druhom linku z môjho minulého príspevku je odkaz na katalógové usporiadanie vozidla TNB, kde vidieť, že ten stupienok so sedadlami je tam dorobený umelo...
čo je to za logiku - že ak sa nezmestia všetci cestujúci, tak sa najmä na L1, ktorá ide k nemocnici nasadia Tr15-ky... nuž, ty si dobrý odborník