Reply on: brefos #41567:
No..presne.. o tom 0,04 Eura som dakde čítala už ? . Ale aj tak mi to príde dosť zbytočné tá nulová MHDčka a 4 centíky za 50 km. SADku to z biedy nevytrhne. a škoda papiera na nulové lístky ☺. Treba šetriť aj lesy ?
neoBB
ak sa škoda prihlásila z modelom škoda 29tr sor a okrem nich sa neprihlásil nikdo je praktický rozhodnute o dodávatelovi?