Reply on: brefos #41567:
No..presne.. o tom 0,04 Eura som dakde čítala už ? . Ale aj tak mi to príde dosť zbytočné tá nulová MHDčka a 4 centíky za 50 km. SADku to z biedy nevytrhne. a škoda papiera na nulové lístky ☺. Treba šetriť aj lesy ?
dadus
Hej?? no..to som už nevidela..kolik tam je..či 0 či kolko...aj s okuliarmi som slepá jak patrón ☺ No ale je to blbosť. Doteraz to pekne fungovalo aj bez nulových lístkov a dobre bolo. Ale keď sa nudia tak nech vymýšľajú.
A ďakujem za info, navrátil si mi kľudný spánok ?