Reply on: brefos #41567:
No..presne.. o tom 0,04 Eura som dakde čítala už ? . Ale aj tak mi to príde dosť zbytočné tá nulová MHDčka a 4 centíky za 50 km. SADku to z biedy nevytrhne. a škoda papiera na nulové lístky ☺. Treba šetriť aj lesy ?
Agent007
pritom vyvesky su stale v rovnakej vyske... t.j. tych cca 120 az 170 cm... podla poctu vyvesiek...